קראנץ פיסטוק

קראנץ' פיסטוק 

הפרויקט הוא ליווי דירת קבלן  5 חדרים במרכז גבעתיים, במסגרת הליך שינויי דיירים שנמשך כשנתיים וחצי. התהליך כלל חשיבה מחדש על מערך התכנון בעיקר באזור חלל המגורים והמטבח, ביצוע התאמות וחלוקה בחלל חדרי השינה עבור הילדים והוספת פינת עבודה. הוצאת סט תוכניות מלא חדש לביצוע לפי תוכנית העמדה החדשה שנבחרה ע"י המשפחה . עיצוב הפנים כלל תכנון נגרות בכל החללים בבית והלבשת הבית כולו בסגנון מודרני מינימליסטי בשילוב גוונים חמים ונגיעות של עץ. צבעוניות היא דבר שהיה חשוב למשפחה מההתחלה. לא עוד דירה אפורה, אלא כחולים, ירוקים – צבעים חיים מהטבע. כך בהמשך התגלגלנו לעצב מטבח קראנץ' פיסטוק 😊

על מה שמת דגש בפרויקט?

המשימה הגדולה ביותר הייתה להפוך את דירת הקבלן  ל'בית'. לאור הבלגן שחגג בדירה הקודמת שלהם, הם ביקשו בית שיהיה קליל ונוח, מרובה בפתרונות אחסון שישקף את האופי שלהם ושיאפשר להם לארח בשמחה בני משפחה וחברים.
סגנון העיצוב שנבחר היה מודרני, נקי ולא מתאמץ אבל גם רך וחם, הסגנון הותאם במיוחד למשפחה. אל זה, נוספו גם גוני פסטל נעימים שתורמים לאווירה הקלילה והרגועה.

איזה אתגר היה לך בפרויקט ואיך התמודדת איתו?

המשפחה ביקשה להוסיף פינת עבודה בדירה, פינה שתהיה בשטח ציבורי של הדירה, ולא באחד החדרים ותהיה שקטה ומתאימה לעבודה. הפתרון היה לבטל את שרותי האורחים וליצור גומחה עמוקה וארוכה במסדרון. הקפדתי שהיא תהיה בחלק השקט של המסדרון, וללא קשר עין לסלון, מינימום הסחות דעת. האתגר היה לתכנן בגומחה היחסית צרה פתח למיזוג בהנמכת התקרה לצד נק תאורה לפס לד שייתן כיסוי אור טוב לפינה יחד עם מקסימום נגרות. הרבה תיאומים בין יועץ המיזוג לחשמלאי. דבר שבשיפוץ פרטי הוא דבר יומיומי ופשוט. בדירת קבלן התיאומים מורכבים יותר. אך בזכות שיתוף פעולה נהדר שנוצר ביני לבין בעלי המקצוע, פתיחות לבצע את השינויים וגמישות – הצלחנו.

שלושה טיפים להפוך דירת קבלן לחמימה ונעימה :

  1. לוודא שמידות הרהיטים שלכם אכן מתאימים לתוכנית שהקבלן מציע. הרבה פעמים הרהיטים בתוכנית המכירה קטנים מהמציאות ויוצרים אשליית גודל .אם לא לבקש את השינויים הנדרשים. שימו לב במיוחד ליחס בין הספה לטלוויזיה בסלון, ולמיטה בחדר ההורים.
  2. ברוב הדירות החדשות המקלחות בחדרי הרחצה קטנטנות. מאחר והקבלן מחויב לבנות לפי תקן ולא מעבר. הרבה פעמים יש אפשרות ולהגדיל את המקלחת – התחושה מידית יותר מרווחת ומפנקת, שווה את זה והעלות לא היסטרית.
  3. המטבח. החדר המורכב ביותר בבית, הוא החלל שמשלב בתוכו את כל המערכות יחד, שימו לב כבר בתוכנית המכירה האם הוא קטן מידי ביחס לשטח. במידה וכן – כדאי לשדרג ולעשות את השינויים כמה שיותר מוקדם. סביר שאחרי הכניסה זה כבר לא יקרה, כי כל שינוי מחייב הזזה והתאמה של כל תשתיות עד לרמת נק התאורה מעל לאי ולפתחי המיזוג. העלות כמה שתהיה גבוה בהתחלה, תהיה רק גבוהה יותר בהמשך.

רגע מרגש שהיה בפרויקט :

ללא ספק האמון שנתנו בי הלקוחות לכל אורך התהליך.

הלקוחות, התלוו אלי לימי קניות בהם בחרנו יחד את האריחים, המטבח, הריהוט, התאורה והנגרות. במקביל, את פריטי האמנות ופריטי הנוי רכשנו בעיקר און ליין. היד החופשית והביטחון שניתנו לי על ידי בני הזוג, אפשרו לי לייצר עבורם קן חמים תוך התחשבות בתקציב ובלוחות זמנים. בסופו של דבר, כימיה טובה היא הבסיס ליצירת בתים יפים ומלאי עניין".

תפריט נגישות