חדרי שינה

חדרי השינה הם מקום המפלט האולטימטיבי בתום עוד יום מתוח ורווי אתגרים. זה הוא האזור האולטימטיבי לנקות את הראש ולהיטען אנרגטית, פיזיולוגית ונפשית- לבד או יחד עם האחד או האחת שלנו.

 לכן לא בכדי השקעה בהם רק הולכת ועולה.ילדים , נוער ומבוגרים .

לפני שניגשים לבחור את מנורת הלילה והמצעים למיטה יש לבחון את הצרכים, החלומות והמאווים של בני הזוג- ביחד ולחוד. לתכנון החלל ולהעמדת הריהוט בו יש השפעה רבה על התחושות והאנרגיות שיתקיימו בחלל.

לא תמיד אפשר להגיע להעמדה אופטימלית של הרהיטים בחלל בשל אילוצים מבניים (מיקומי פתחים , קורות ועמודים ) אך בחירה מושכלת של פרטי ריהוט בפרופורציות, בממדים, בצבעוניות והחומריות הנכונים יהפכו את התוצאה לטובה ביותר.

המיטה תופסת מקום של כבוד בחדרי השינה והיא ללא ספק האלמנט המרכזי והדומיננטי בהם, לכן לפרופורציות שלה יש משקל רב בנראותו. לגב המיטה יש תפקיד חשוב אף יותר ובמידה רבה הוא משמש כנקודת עוגן שמכתיבה את העיצוב

 בעוד שבפנטזיה כולנו חולמים לחזור בסופו של יום לחדר שינה מאורגן ומסודר במציאות, אם אין מקומות אחסון ותליה זמינים, הסיכוי שזה יקרה קלוש. פרט לארונות אחסון בעומקים שונים (לקיפול ותלייה), מומלץ להקצות מקום נוסף עבור מתלים דקורטיביים ואזורי אחסון משניים בהם תוכלו להניח את הפריטים היומיומיים.

הקפידו להוציא מהחדר כל דבר שסביר שיפריע לכם או לבני הזוג לנוח ולהירגע: מחשבים ניידים, חומר מהעבודה או כל דבר אחר שמסיח את הדעת ומפריע לייצר שלווה.

 לתאורה תפקיד חשוב: ממליצה לשלב גופי תאורה באזורים שמצריכים הארה פרטנית נוספת כמו באיזור שידת האיפור, אזור ההלבשה ומנורות קריאה לצידי המיטה. כמו כן כדאי לתכנן מתגים נוספים לצידי המיטה או לרכוש גופי תאורה עם מתג הדלקה וכיבוי מובנה, כדי שלא נצטרך לקום לכבות את האור לפני השינה.

תפריט נגישות